У Львові збільшать розмір допомоги на поховання

Як повідомили гал-інфо у прес-службі ЛМР, сьогодні, 31 жовтня, сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу ʺПро затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлогоʺ.

Відтак, з 1 січня 2020 року збільшать розмір допомоги на поховання. Об этом сообщает pensii-posobii-nalogi.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали, Львівською міською радою прийнято ухвалу від 07.06.2007 № 928 ʺПро встановлення розміру допомоги на похованняʺ, якою затверджено ціни на ритуальні послуги на поховання померлих громадян у літній період у розмірі 851,50₴, у зимовий період у розмірі 954,50₴ Причому з 2007 року до сьогодні розмір допомоги на поховання не змінювався.


Рішенням виконавчого комітету від 09.08.2019 № 738 ʺПро встановлення ЛКП „Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ тарифів на ритуальні послугиʺ встановлено тарифи на окремі види ритуальних послуг. Згідно з цим рішенням підвищено тарифи на окремі види ритуальних послуг, що підлягають регулюванню, встановлені Львівському комунальному підприємству ʺВиробничо-реставраційний комбінат обрядових послугʺ.


ʺЗ метою соціальної підтримки осіб, що зобов’язалися поховати померлого, та приведення у відповідність розміру допомоги на поховання до встановлених тарифів, пропонуємо збільшити з 1 січня 2020 року розмір допомоги на поховання з 851,5₴ до 1100₴ у літній період та з 954,5₴ до 2000₴ у зимовий період. Запропонований розмір допомоги на поховання погоджено з департаментом економічної політики Львівської міської радиʺ, — пояснили в управлінні соціального захисту ЛМР.


Тож з метою цільового та ефективного використання коштів міського бюджету, адресності надання допомоги, затвердили цей порядок. Це підвищить соціальну підтримку осіб, що зобов’язалися поховати померлого, забезпечить адресність надання допомоги на поховання, цільове використання коштів міського бюджету, убезпечить можливі зловживання зі сторони осіб, які звертаються за наданням допомоги на поховання, з огляду на те, що за рахунок коштів міського бюджету надається допомога на поховання осіб, які на день смерті не працювали, а розмір допомоги на поховання збільшується.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_zbilshat_rozmir_dopomogy_na_pohovannya_329672.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя